Připravované soutěže

:: Karate-P-Klub Tábor ::

Mistrovství Evropy juniorů a seniorů v Praze
Praha - 28.března 2015

Mistrovství Evropy juniorů a seniorů karate JKA se konalo v Praze poslední březnovou sobotu 28. března 2015. Devatenácté vrcholné evropské soutěže se zúčastnilo přes 300 závodníků z 20 států.

Táborský Karate-P-Klub zde reprezentoval junior Viktor Mačura. V kumite jednotlivců jednou vyhrál a poté vypadl a v kumite týmech svůj zápas vyhrál, nicméně celkově jako tým nepostoupili.

Za KPK Tábor se coby mezinárodní rozhodčí účastnili Josef Pěknic a Radek Pěknic.

Česká reprezentace celkově získala 2 stříbrné medaile, 3 bronzové a 2 čtvrté příčky.

Teď se táborští závodníci připravují na Mistrovství Evropy mládeže, které se bude konat v květnu v Německu. Na této soutěži bude mít Karate-P-Klub 3 naděje: Zuzana Šilhavou, Hanu Lípovou a Adama Flemra.