O klubu  
     Trenéři  
     Reprezentace KPK  
     Nejúspěšnější cvičenci  
     Výsledky KPK  
     Fotky
     Videa
     Nábor nových cvičenců

DOJO Tábor DOJO Sedlčany

Speciální programy:
Aby záda nebolela
www.zdrava-zada-tabor.cz:: Karate-P-Klub Tábor ::

Národní pohár žáků, mladších dorostenců a juniorů
7. října 2023 KadaňV sobotu 7. října se konal druhý národní pohár žáků, mladších dorostenců a juniorů v Kadani. Táborský Karate-P-Klub reprezentovali 4 závodníci. Soutěže se tento den zúčastnilo přes 200 závodníků, kteří soutěžili systémem dvou porážek, tzn. dokud závodník neprohraje podruhé, stále je “ve hře“.

Mini žák (7-9 let) Láďa Srb v kata nastoupil celkově třikrát, tzn. jednou zvítězil a dvakrát prohrál. V kumite závodil v řízené formě Kihon Ippon Kumite, kdy stejně jako v kata nastoupil celkem třikrát. Mladší žáci (10-11 let) Teodor Čechtický a Antonín Tůma bojovali naplno, ale na postup do semifinále to nestačilo. Starší žák (12-13 let) Tomáš Pivec v bohatě obsazené kategorii na vyšší umístění také nedosáhl.

V neděli 8. října se konal národní pohár pro kategorie starší dorost a senioři. Za táborský KPK se účastnila seniorka Nela Sumerauerová. V disciplíně kata bylo 14 závodnic a v kumite 10. Ačkoli se na svůj výkon maximálně soustředila, na postup do semifinále to nestačilo.

Závodníci na základě svých umístění z národních pohárů a krajského přeboru získávají bodové hodnocení, díky kterému se následně 15 závodníků s nejvyšším počtem bodů v každé kategorii nominuje na Mistrovství republiky. To se bude konat v Praze první listopadový víkend 4.-5. listopadu.

Další významnou akcí, která nás čeká, je mezinárodní seminář s japonským instruktorem žijícím v Německu Shinji Akitou. Ten se bude konat právě v Táboře, a to nahrává všem cvičencům a nadšencům pro karate, aby se mohli zúčastnit.


Trenérka Iveta Pěknicová

 

Akce Členové Foto
DOJO Tábor
Soutěže:
13.04.2024 Propozice České Budějovice
Videa .. >>>

Kde nás najdete:
Karate - P - Klub Tábor
Josef Pěknic  / 5.DAN
Mezinárodní instruktor JKA Karate
tel: 777 566 440
peknic@karate-tabor.cz

msmt
Sponzoři
Simopt
Nej.cz
Ambrozia