O klubu  
     Trenéři  
     Reprezentace KPK  
     Nejúspěšnější cvičenci  
     Výsledky KPK  
     Fotky
     Videa
     Nábor nových cvičenců

DOJO Tábor DOJO Sedlčany

Speciální programy:
Aby záda nebolela
www.zdrava-zada-tabor.cz:: Karate-P-Klub Tábor ::

34. Letní soustředění karate ve sportkempu Doubí u Třeboně
8. - 15. července 2023


Druhý červencový týden se letos konalo letní soustředění Karate-P-Klubu ve sportkempu Doubí u Třeboně. Již 34. letní škola karate se po jedenácté konala na stejném místě. Tentokrát měla letní škola přes padesát účastníků. Kromě členů Karate-P-Klubu se účastnil také trenér Jaroslav Podhorný z Veselí nad Moravou a dále cvičenci ze Středočeského kraje.

Na soustředění jsme se intenzivně připravovali na nadcházející sezónu. Kromě tří tréninků za den se někteří účastnili i přípravných tréninků na zkoušky STV, které se v závěru akce také konaly. Ve středu proběhl pouze ranní trénink a pak byl odpočinkový den. Kromě pěšího výletu ke Schwarzenberské hrobce jsme se vydali do Třeboně na točenou zmrzlinu a malé občerstvení. Odpoledne pak pokračovalo dalším zábavným programem a hrou s balónkami. Každý večer se konalo letní kino a všichni mohli sledovat film s tematikou bojových umění a vždy šlo o komedie. Ve středu večer zároveň proběhl i tradiční táborák a všichni si opekli špekáčky, párky nebo jinou dobrotu.

Na stejné místo se vypravíme ještě letos v září od 22. do 24., a to na víkendový zdravotně rehabilitační pobyt, který bude zaměřen na cvičení SM systému. Kdo má zájem, stále se ještě může přihlásit. Účastníci se za víkend naučí základy SM systému, které pak mohou cvičit sami doma, venku nebo kdekoli jinde a kompenzovat tak každodenní sezení či nesprávný postoj anebo si jednoduše mohou pomáhat od bolestí zad, hlavy či zborcené klenby/ploché nohy. Mohou tak cvičit pro zdraví a taktéž preventivně.

Iveta Pěknicová
Trenérka KPK Tábor 

 

Akce Členové Foto
DOJO Tábor
Soutěže:
13.04.2024 Propozice České Budějovice
Videa .. >>>

Kde nás najdete:
Karate - P - Klub Tábor
Josef Pěknic  / 5.DAN
Mezinárodní instruktor JKA Karate
tel: 777 566 440
peknic@karate-tabor.cz

msmt
Sponzoři
Simopt
Nej.cz
Ambrozia